сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

„Бранко“ се закани со дрво пред Влада

50000b-520x29

Поврзани вести

Невремето кое ја зафати Македонија, а кое во Србија го крстија „Бранко“ направи штета пред зградата на Владата на Република Македонија.

Засега порталот „Репиублика“ објави неколку фотографии.

Погледнете

50000465345345

50000b-520x29

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести