петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Брат му на Новак Ѓоковиќ си ја покажа девојката

Вереницата на Новак, Јелена Ристиќ судејќи според се, повеќе не е единствената снаа во семејството на Ѓоковиќ.

brat na djokovic

Поврзани вести

Најмладиот брат на Новак Ѓоковиќ, Ѓорѓе Ѓоковиќ деновиве и тоа како ужива.

На Фејсбук профилот објави фотографија со новата девојка под која напишал „мојата поубава половина“

Вереницата на Новак, Јелена Ристиќ судејќи според се, повеќе не е единствената снаа во семејството на Ѓоковиќ.Но дали Ѓорѓе ка запознал својата избраничка со родителите Дијана и Срѓан, се уште не е познато.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести