четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 7

Братот на возачот што го прегази малиот Алмир: Бевме нападнати и бегавме…

Брат ми за да ги избегне удри во ѕид за жал тука било дете ние неможевме да видиме ништо зошто ни е скршена шофершајбната и бевме испаничени, јас не знам каков човек напаѓа луѓе со цел да ги тепа/убие пред сопственото дете за банална расправија поради ред во болница и со тоа го доведува во опасност… пишува тоој на својот ФБ профил.

bratot1-768x445

Последни вести

Јас сум братот на возачот, оној што го вадат од возилото на снимкава. Не нападнаа за глупости… Влеговме во кола ни дотрчаа 3-4 Aлбанци ни ја скршија шофершајбната со боксачи (веднаш повикавме полиција) ние побегнавме но завршивме во слепа улица. Вака братот на Бојан Илиќ, Бобан ја започнува својата верзија за настанот кој ја потресе Македонија.

Најчитани вести