понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Бразилски облини за репрезентативците на Англија

BRAZILSKI OBLINI ZA ANGLIJA

Последни вести

Убедливо најубав поглед, кога се во прашање хотелите, во кои се сместени фудбалските репрезентации, има тој во кој се сместени репрезентативците на Англија.

Хотелот е лоциран во срцето на Рио де Женеиро, на неколку метри од прекрасната песочна плажа, а од хотелските балкони, избраниците на Рои Хоџсон уживаат во прекрасна глетка која е зачинета со неколку прекрасни девојки кои на најдобар можен начин ги истакнаа своите облини.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести