петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 1

Бред снимен во хотелска соба со Џенифер

Наводно 52-годишниот несреќен актер на поранешната жена ѝсе жалел од тешкотиите во односот со Анџелина и се обидел да се искупи за она што ѝго направи дво 2005 година, кога ѝ го заврте грбот токму за Анџелина и тоа по пет години складен брак.

brad-pitt-jennifer-aniston

Последни вести

Џенифер Анистон тајно се среќавала со поранешниот сопруг Бред Пит во хотел во Њујорк само неколкнедели пред Анџелина да ги поднесе документите за развод, пишува Радаронлајн.ком.

Состанокот меѓу поранешните сопружници го снимиле надзорните камери на хотелот „Гансевурт“ додека оделе кон приватна соба. Наводно 52-годишниот несреќен актер на поранешната жена ѝсе жалел од тешкотиите во односот со Анџелина и се обидел да се искупи за она што ѝго направи дво 2005 година, кога ѝ го заврте грбот токму за Анџелина и тоа по пет години складен брак.

Џенифер сега е среќно мажена за Џастин Терокс, кој застана во нејзина одбрана кога медиумите почнаа да шпекулираат дека таа е причината за да пукне тиквата меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли.

Најчитани вести