Магазин

ФОТО: Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици

ФОТО: Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици

Таа ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици. Ова го покажуваат последните фотографии објавени во светските таблоиди.

Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици
Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици

Таа е можеби најмногу фотографирана жена на светот. Ким и овој пат позираше пред фотографите додека излегуваше од италијанскиот ресторан, каде била на ручек со пријателките.

Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици
Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици

Бремената Ким изгледаше среќно и задоволно без да се труди да го прикрие стомакот, туку, напротив, гордо го истакна.

Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици
Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици

Ким Кардашиан, 32-годишната риалити ѕвезда се прошета во црна комбинација но и со високи потпетици. По се изгледа, Ким ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици.

Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици
Ниту во бременоста не отстапува од високите потпетици

Инаку, во италијанскиот ресторан Ким беше на ручек со продуцентот на реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“.