среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Бритни го покажа целулитот

images (1)

Последни вести

Популарната Бритни се осуди да облече комбинација по која беше позната на почетокот на нејзината кариера. Краткиот шорц и мини топот некогаш ја истакнуваа нејзината фигура.

gtres_u258038_005

Бритни денеска редовно настапува во Лас Вегас во склоп на својата шоу програма „Бритни: Дел од мене“, која же трае до март следната година. Поради одличната посетеност, организаторите и го продолжиле договорот на две години.

Оваа вест баш и не го развеселила нејзиното семејство кое ги обожава заедничките моменти.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести