сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Бритни Спирс ослабе

Речиси сите обожаватели и замерија на познатата поп пејачка, затоа што на фотографијата со нејзината колешка јасно се гледаше дека Бритни фрлила некој килограм плус.

britni-nasl

Поврзани вести

Познатата поп пејачка Бритни Спирс ослабе и се пофали со фотографија на социјалните мрежи.

Вишокот килограми на Бритни Спирс на снимањето на спотот со Иги Азалеа беше топ тема изминативе неколку месеци.

britni-1

Речиси сите обожаватели и замерија на познатата поп пејачка, затоа што на фотографијата со нејзината колешка јасно се гледаше дека Бритни фрлила некој килограм плус.

Од тогаш Бритни се пушти во акција, напорно вежбаше и внимаваше на исхраната за конечно да ги воодушеви нејзините обожаватели со фотографијата од одморот со нејзините два сина.

britni-2

Фотографијата е сосема природна, не е обработена и покажува дека Бритни Спирс ослабе и дека нејзиното тело е доста постегнато од претходно.

Многумина велат дека Бритни никогаш не изгледала подобро од порано.

Најчитани вести