сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Овој буцко го украде шоуто на преубавите моделки

Овој буцко го украде шоуто на преубавите моделки. Танчерот и „плус сајз“ модел од Далас Декстер Мејфилд дефинитивно го украде шоуто за време на ревијата на дизјанерот Марко Марко.

bucko

Поврзани вести

Овој буцко го украде шоуто на преубавите моделки. Танчерот и „плус сајз“ модел од Далас Декстер Мејфилд дефинитивно го украде шоуто за време на ревијата на дизјанерот Марко Марко на модната недела во Лос Анџелес.

Декстер горделиво прошета на пистата заедно со победничките на натпреварот во танц „ RuPaul’s Drag Race “, а публиката остана воодушевена.

Тој на социјалните мрежи…

Најчитани вести