среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 14

ФОТО: Будење со семејството Ѓоковиќ

djokovic-izgrejsonce-2

Поврзани вести

Будење со семејството Ѓоковиќ. Сопругата на Новак, Јелена Ѓоковиќ, објави фотографија на која е нивниот син Стефан заедно со двете кучиња.

На фотографијата се гледаат плажата и изгрејсонцето…

djokovic-izgrejsonce-1

Нашите утра се најубави, среќна мама, напиша Јелена под фотографијата.

Најчитани вести