четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Бутел без вода

vosdhdhsdshdhssdhda

Последни вести

Денеска поради дефект на затварач ф80мм на ул.Лазо Москов раскрсница со Тале Христов , прекинато водоснабдување од 10:45 часот ќе имаат корисниците на ул.Тале Христов и Лазо Москов – Бутел до санирање на дефектот.

Најчитани вести