сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 21

Archive: Анкети Subscribe to Анкети

vmro dpmne zgrada

Престројувањето во ВМРО-ДПМНЕ покажува решителност и увереност во успех

Како што најави речиси веднаш по ланските декемвриски избори челникот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, во саботата вечерта се случи кадровското освежување на Извршниот комитет, а новиот персонален...
katar ervejs

„Катар ервејс” го прослави пристигнувањето на првиот лет Доха-Скопје со прес-конференција и гала-вечера

„Катар ервејс” го прослави пристигнувањето на воведниот лет до скопскиот аеродром „Александар Велики” на 17 јули со прес-конференција и гала-вечера во хотелот „Мериот” во Скопје. Домаќин...
nermin t

Теловска: Макрадули јавно поддржува написи со кои се навредува Турција и турскиот народ

Јани Макрадули заменки министер од редовите на СДСМ на социјалните мрежи јавно поддржува написи со кои се навредува Турција и турскиот народ кој се наши пријатели. Турција е наш поддржувач во сите...

Анкета: Цигарите поскапеа

[poll id=”5″] Ова се новите цени на цигарите во Македонија

Најчитани вести