сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 44

Цеца денес слави роденден

cecaaa

Поврзани вести

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ отпатува на Кипар за мирно и без многу помпезност да го одбележи 43-иот роденден.

Срећан рођендан Мајко! ❤️

A photo posted by Вељко Ражнатовић (@arktigar) on


Нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ на социјалните мрежи и го честита роденденот. Под заедничката фотографија на која тој е заедно со мајка му напиша:

Среќен роденден, мајко!

За разлика од минатата година, Цеца не сакаше да прави гала журка туку отпатува во Кипар.

Најчитани вести