четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Цеца ги мобилизираше сите мажи

Инаку Цеца константно на својот твитер профил апелира за помош, посебно на лицата кои се наоѓааат во дијаспората.

ceca

Поврзани вести

Светлана Ражнатовиќ ги мобилизираше мажите од својата куќа за да им помогне на унесреќените лица кои изминатите неколку дена изгубија се што имаа во животот.

Шабац и останатите загрозени градови ги бранија припадниците на обезбедувањето на Цеца, нејзиниот шофер, зетот на пејачката, фудбачерот Предраг Оцокољиќ како и братучедот Милан Маринковиќ кој поради вонредната состојба во Србија се врати од Кипар.

Инаку Цеца константно на својот твитер профил апелира за помош, посебно на лицата кои се наоѓааат во дијаспората.

Цеца утре ќе донира 10 илјади евра!

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести