недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Цеца и Жељко Јоскимовиќ биле во љубовна врска

ceca1

Последни вести

Српскиот моден дизајнер Дарко Костиќ во текот на емитувањето на една музичка емисија сите ги изненадил со својата изјава на социјалните мрежи, пренесуваат тамошните медиуми…

Тој на својот профил на Фејсбук објавил заедничка фотографија од српскиот пејач Жељко Јоскимовиќ и Цеца Ражњатовиќ  и прокоментирал дека некогаш биле заедно.

kos

Најчитани вести