среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Што мисли Цеца за мажачката на Анстасија

ceca-za-blic-1

Поврзани вести

Српската фолкерка Цеца Ражнатовиќ за српски „Блиц“ откри што мисли за мажачката на ќерката Анастасија. Таа открива дека наскоро би сакал да заигра на свадбата на Вељко или на Анастасија.

Во брак не се стапува „ад хок“ за тоа би требало да се размисли, вели, меѓу останатото Цеца.

Таа понатаму вели дека апсолутно е задоволна од изборот на Анастасија, а дека кога станува збор за синот Вељко, дека тоа е како што вели „променлива категорија“.

Целата изјава на Цеца погледнете ја на следниот линк.

Најчитани вести