сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Цеца: Сакам да се омажам на плажата Плава лагуна

„Нормално, ова е само моја желба, а под знак прашање е дали младоженецот со тоа се сложува,“ изјави таа за магазинот „Венчање“.

slika-ceca-raznatovic-ceca-porucuje-nisam-lopov-slike-7159-1-1

Поврзани вести

Светлана Цеца Ражнатовиќ откри дека сака повторно да се омажи, но и опишала како ја замислува венчавката.

„Замислувам како сето тоа се случува на плажата лагуна. Тоа би било патување за десетина најблиски луѓе, да речеме на седум дена,“ изјави пејачката.

Низ смеа додаде дека не е баш сигурна, младоженецот да се сложи на тоа.

„Нормално, ова е само моја желба, а под знак прашање е дали младоженецот со тоа се сложува,“ изјави таа за магазинот „Венчање“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести