петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Центар денеска без вода

voda-cesma-1-

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-100 милиметри на улица Мито Хаџивасилев Јасмин бр.36, без водоснабдување ќе останат корисниците на 3 кули од бр.36 и блокот од зградата кај кафана Победа од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести