недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Центар денеска без вода

vodavocheshmasdhdhs

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-80 милиметри на улица Коле Неделковски бр.32, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица, ОУ Коле Неделковски и дел од корисниците од улиците Мирослав Крлежа и Дебарца од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести