вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Центар и Гази Баба утре без струја

struja

Последни вести

Без струја утре од 8 до 10 часот ќе останат корисниците од булевар „11 Октомври“ броевите 34, 36 и 38 во општина Центар.

Од 8 до 15 часот корисниците од улиците „ Перо Наков“, 511, 519 и 1471 во општина Гази Баба, информираат од Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести