вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Центар утре без струја

5000struja_svetilka_sonce

Последни вести

Без струја утре од 8:30 до 14:30 часот ќе останат корисниците од село Грушино.

Без електрична енергија од 9 до 12 часот ќе бидат и корисниците од улицата „Тодор Александров“ во општина Центар.

Најчитани вести