вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Центар утре без вода

voda.jpg500

Последни вести

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје информира дека без вода, утре ќе останат дел од корисниците на општина Центар.

Поради уличен дефект на Ф 100 мм на ул.Мито Хаџивасилев Јасмин бр.36, без водоснабдување ќе останат корисниците на 3-те кули од бр.36 на ул.Мито Хаџивасилев Јасмин и блокот од зградата кај кафеана Победа од 09:30 часот до санирање на дефектот.

Најчитани вести