понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 34

ВИДЕО: Новогодишна честитка од ангелите на Викторија сикрет?

cestitka-viktorija

Поврзани вести

Ова е можеби најсексипилната честитка за Нова година што ќе ја видите.

Манекенските на Викторија сикрет како и секоја година и годинава одлучија да им ги честитаат празниците на нивните обожаватели со едно секси видео.

Ангелите во долна облека ви посакуваат се најубаво!

Happy Holidays, from our Angels to you. #TisTheSecret

A video posted by Victoria’s Secret (@victoriassecret) on

Најчитани вести