недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Мала помош при изборот на чевли за Новогодишната ноќ

praznici-nova-godina

Поврзани вести

Доколку сте во потрага по идеалните чевли за новогодишната ноќ, треба да имате на ум дека оваа сезона е важен само еден збор: сексапил!

chevli-1

Хот кутур дизајнерите инсистираат на чевли што на прв поглед ќе дадат секси изглед на женската нога и на стапалото.

chevli-2

Што се однесува до изборот на материјали, треба да се напомене дека сезонава во мода е кожа, плиш, превртена кожа и сатен.

chevli-3

chevli-6

chevli-5

chevli-4

Најчитани вести