петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 49

Чарли Шин ќе даде изјава за обвинувањата дека е ХИВ позитивен

charli-shin

Поврзани вести

Чарли Шин денес ќе даде изјава во САД, поврзана за тврдењата во таблоидите дека актерот е ХИВ позитивен. Чарли денес ќе има интервју со Мат Лауер, во програзмата „Тудеј“ на Ен Би Си.

Ен Би Си засега не објави никакви детали за изјавата, но голем број таблоди досега пишуваа дека актерот е хив позитивен.

Што ќе каже Чарли за овој скандал што неколку недели се провлекува по таблоидите, останува да видиме.

Најчитани вести