сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

Чавков ќе ги врачи договорите за вработување на новите полициски службеници

policija-640x426

Последни вести

Министерот за внатрешни работи Митко Чавков денес ќе ги врачи договорите за вработување на новите полициски службеници.

Како што е најавено, настанот ќе се одржи во Центарот за обука во Идризово.

Најчитани вести