недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 44

Чавков во посета на Ресен

mitko-cavkov

Последни вести

Министерот за внатрешни работи Митко Чавков денеска во Ресен ќе присуствува на манифестацијата „Летен хепенинг 2016“, што се реализира во рамки на проектот „Безбедно на нашите плажи“.

Манифестацијата ќе се одржи на плажата „Конект“ на Преспанското Езеро.

Најчитани вести