вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 3

Честитка од Трајановски по повод Велигден

koce-trajanovski-500

Поврзани вести

Градоначалникот на Град Скопје, Коце Трајановски, на сите граѓани од православна вероисповед им го честита големиот празник Воскресение Христово – ВЕЛИГДЕН со желби за добро здравје, мир и благосостојба.

Христос воскресна – Вистина воскресна!

Најчитани вести