вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Човечки труп утрово пронајден во Вардар

Идентитетот не е познат, а нема датали и за тоа како дошло до несреќата.

Човечки труп утрово пронајден во Вардар

Човечки труп утрово пронајден во Вардар

Последни вести

Од утрово екипи на полицијата, итната медицинска помош и професионалната противпожарна единица го пребаруваат Вардар од сливот на Лепенец до пешачкиот мост, објави ТВ „Канал 5“.

Според првичните неофициални информации во  водите на Вардар е пронајден човечки труп.

Идентитетот не е познат, а нема датали и за тоа како дошло до несреќата.

 

Најчитани вести