четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

Color Boost молив за усни – комфорт и хидратација цели 10 часа

color_bust

Последни вести

Со моливот за усни на познатиот бренд Bourjois ќе внесете свежина на вашите усни која трае со часови.

Ова е молив за усни со нова формула која ви озможува да се чувствувате како да немате ништо на усните, благодарение на неговата нежна и нелеплива текстура.

Со формулата која има свиленкаст екстракт, Color Boost ви овозможува комфорт и хидратација цели 10 часа. Покрај тоа има заштитен фактор SPF 15 и е водоотпорен. Достапен е во 4 раслични нијанси.

Најчитани вести