четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Да ги поддржиме Даниел и Фифи, сите на плоштад

Со видео да ги поддржиме нашите кандидати.

fifiii-daniel

Поврзани вести

Да ми покажеме колку сме горди на нив, тие се нашиот Х фактор.

Денеска  во 16:30 часот на плоштадот „Македонија“, се организира снимање за поддршка на Даниел и Фифи.

Секој оној кој ги почитува може да присуствува и да им даде подршка која на нашите претставници ќе им биде мотив за подобар пласман.

Поради неможноста за кратко време да се организира превоз во Белград, алтернатива е со видео да ги поддржиме нашите кандидати.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести