Дали ова е најзгодната спортистка во моментов?

86

Руската атлетичарка Дарја Клишина по напорната сезона одлучи да замине на летен одмор како би ги наполнила батериите за новата сезона. Но додека прекрасната Клишина ужива на плажа, гледајќи ги нејзините фотки, сите нејзини фанови уживаат истовремено.

klisina-2

Таа на својот Фејсбук постојано постира фотографии, а фановите едвај чекаат да стигне нејзиниот нов поздрав.

klisina-3

1kli.jpg500

kli.jpg500

4kli.jpg500

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.