четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Дали ова е најзгодната спортистка во моментов?

klisina-1-615x400

Последни вести

Руската атлетичарка Дарја Клишина по напорната сезона одлучи да замине на летен одмор како би ги наполнила батериите за новата сезона. Но додека прекрасната Клишина ужива на плажа, гледајќи ги нејзините фотки, сите нејзини фанови уживаат истовремено.

klisina-2

Таа на својот Фејсбук постојано постира фотографии, а фановите едвај чекаат да стигне нејзиниот нов поздрав.

klisina-3

1kli.jpg500

kli.jpg500

4kli.jpg500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести