понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 2

Дали овој човек заслужува да биде твојот премиер? (ВИДЕО)

untitled

Последни вести

Низ социјалните мрежи кружи видео кое со голема брзина се прошири низ интернет просторот.

Видеото го дава одговорот на прашањата дали Зоран Заев заслужува да биде премиер и дали ја заслужува довербата од граѓаните.

Најчитани вести