четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Дали знаевте дека овие ѕвезди се бисексуалци? (ФОТО)

Анџелина Џоли

Последни вести

За нивната сексуална ориентација има многу шпекулации, а тиа ја отворија душата и признаа дека ги привлекуваат и мажи и жени.

Меган Фокс

Меган Фокс

Меган Фокс

Во интервју за магазинот Esquire 2011, таа потврдила дека сака и мажи и жени.

Јас сум бисексуалка и не се двоумам околу тоа. Но, истовремено сум и лицемерна, бидејќи никогаш не би излегувала со девојка која е бисексуалка, затоа што тоа значи дека таа спие и со мажи, а мажите се толку валкани што никогаш не би сакала да спијам со девојка која спиела со мажи, објаснува актерката.

Таа во моментот чека дете со сопругот Брајан Остин Грин.

Дејвид Боуви

Дејвид Боуви

Дејвид Боуви

Вистина е, јас сум бисексуалец. И морам да признаам дека тоа добро го искористив. Претпоставувам дека тоа ми е најдобрата работа која ми се случила во животот. Од 1992 година, се до својата смрт годинава, тој беше оженет со манекенката Иман, со која има ќерка. Тој има и син од првиот брак.

Амбер Херд

Амбер Херд

Амбер Херд

Таа во моментот се наоѓа во центар поради разводот со Џони Деп, која го тужеше дека физички ја нападнал.

Анџелина Џоли

Анџелина Џоли

Анџелина Џоли

Некогаш сакав жени и спиев со нив. Ако умеете да сакате жена и сакате да ја задоволите, а особено ако и самите сте жена, тогаш знаете како да правите некои работи, рекла актерката во едно интервју.
Таа е во брак со Бред Пит, со кој има шест деца.

Дру Баримор

Дру Баримор

Дру Баримор

Дали ме привекуваат жени? Секако. Отсекогаш сум се сметала за бисексуалка. Го сакам женското тело, вели таа.
Баримор од 2012. е во брак со Вил Копелман, со кој има две деца.

Ферги

Ферги

Ферги

Пејачката на групата Black Eyed Peas ги потврди гласините за својот сексулен идентитет во едно интервју од 2009. година. Во брак е со актерот Џош Дамел од 2009. и имаат син.

Амбер Роуз

Амбер Роуз

Амбер Роуз

Најголемата ривалка на Ким Кардашијан и поранешна девојка на Канје Вест, вели дека е многу отворена кога е во прашање сексуалноста.
Можам да се заљубам и во маж и во жена. Не ме интересираат тројки, оргии и такви страни, вели таа.

Лејди Гага

Лејди Гага

Лејди Гага

Таа од почетокот на кариерата не го крие сексуалното определување. Сега плланира да се „смири“ покрај актерот Тејлор Кини, кој ја побарал за жена.

Најчитани вести