недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Дара Бубамара го покажа своето тело во бикини

dara-bubamara-turska-letovanje-pesme-dugovanja-1403904489-524603

Последни вести

И покрај тоа што е во големи долгови, српската фолкерка, Дара Бубамара реши да искешира 8 илјади евра и летово да се одмори во Анталија со семејството.

Таа објави неколку фотографии во бикини, па погледнете како и стојат:

dara-bubamara-turska-letovanje-pesme-dugovanja-1403904489-524603

dara-bubamara-turska-letovanje-pesme-dugovanja-1403904489-524605

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести