вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ФОТО: Дара ја покажа својата „бубамара“

На смимањето на „Фантастик шоу“ фолкерката се појавила во краток фустан под кој се гледало нејзиното голо тело. Бубамара, своите интимни делови на телото ги заштитила со проѕирни хулахопки, кои и’ го штителе меѓуножјето, веројатно од ветар.

dara

Последни вести

Ниту ладните октомвриски денови не ја натераа Дара Бубамара да облече долна облека. Фотографот на „Ало“ го насликал голото меѓуножје на пеачката.
На смимањето на „Фантастик шоу“ фолкерката се појавила во краток фустан под кој се гледало нејзиното голо тело. Бубамара, своите интимни делови на телото ги заштитила со проѕирни хулахопки, кои и’ го штителе меѓуножјето, веројатно од ветар.

Во студиото лицата биле шокирани додека зачудено ја гледале Дара како ги шири нозете и се тркала по сцената.

Во фустанот кој повеќе открива отколку што сокрива , без долна облека, Бубамара се тркалала по подиумот додека ја изведувала новата песна, па публиката во студиото имала можност да ја види „бубамарата“ на Дара.

Да биде уште полошо, подот на бината на која настапувала Дара била од огледало , па и камерманите имале можност да видат една несекојдневна глетка. Сепак, тоа на Дара не и пречело да се „фрцка“ и да ги шири нозете како да е облечена во панталони.

Полна со самодоверба, депилирана, се смешкала од бината на која гордо ја претставувала својата „бубамара“. А долна облека – тоа кај Дара не е во мода, особено кога носи хулахопки.

dara1 dara2 dara3

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести