недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 45

Дебакл на СДСМ во Охрид (ФОТО)

zaev

Последни вести

Дебакл по дебакл за СДСМ. Се помал број граѓани ја даваат поддршката со своето присуство на нивните митинзи.

Вечерва СДСМ и Коалицијата одржуваат митинг во Охрид, каде што посетеноста е многу мала.

Црните проекти и сценарија на СДСМ веќе се прочитани кај граѓаните.

sdsm-ohrid

Најчитани вести