четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Дебар Маало утре без вода

inst_g

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок на ул.„Црвена Вода“ бр.9 во нас. Дебар Мало, без водоснабдување од 09.30ч ќе останат корисниците од ул.Црвена Вода (општина Центар Скопје), утре (вторник 15 јули).

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести