четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

Дебарчанец обљубил младо момче со хендикеп

pedofil-siluvanje

Поврзани вести

Шеесет и петгодишен дебарчанец обљубил дваесет и едногодишно момче.

Старецот насилно го зел во возило немоќниот Ш.И и извршил обљуба врз истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести