среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 24

Деца претепани на Кеј во Скопје

Напаѓачите, според кажувањето на претепаните деца била на возраст од околу 20 години.

полиција

Последни вести

Скопјанка вчера во полициска станица пријавила дека на улицата Кеј 13 Ноември, во центарот на Скопје, нејзиниот малолетен син и  неколку негови другари биле нападнати од група од пет до шест машки лица.

Напаѓачите, според кажувањето на претепаните деца била на возраст од околу 20 години. За инцидентот полицијата започнала истрага.

Најчитани вести