петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 36

Дефинитивно ова е најдобиот доктор за деца!

Дефинитивно ова е најдобиот доктор за деца!

Дефинитивно ова е најдобиот доктор за деца!

Поврзани вести

Кога ќе треба да го однесете детето на лекар, веројатно на ум ви паѓа и помислата како детето вреска во ординацијата и со сета сила се бори да не му се стави инјекција или да се направи обичен преглед. Но, кај овој „најдобар лекар“ за деца, веројатно никогаш немало таква атмосфера.

Погледнете:

.

Најчитани вести