понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Дел од Аеродром утре без струја

без струја

Поврзани вести

Без струја утре од 8:30 до 15 часот ќе останат корисниците од улицата Божин Николов Силни во општина Аеродром, соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје.

Најчитани вести