четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Дел од Центар денеска без вода

images (2)

Последни вести

Поради изведување на приклучок на улица 1737 бб (адвокатска улица) без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица, ОУ „Кирил и Методиј“ и дел од Универзитетската Библиотека од 10 часот па се’ до изведување на приклучокот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести