недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Дел од Центар и Арачиново утре без струја

struja

Последни вести

Без електрична енергија, утре од 8.30 до 14.30 часот,  ќе останат корисниците од село Грушино (општина Арачиново, и од 9 до 12 часот корисниците од улица Тодор Александров (општина Центар).

 

Најчитани вести