недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Дел од Центар утре без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x2721-16

Последни вести

Поради дефект на водоводна цевка на улицата Андон Дуков, утре од 10 часот, па се до завршување на интервенцијата, без вода за пиење ќе бидат корисниците од таа улица, но и од улицата Алберт Ајнштајн.

Од Регионалниот центар за известување на Град Скопје велат дека навреме потрошувачите ќе бидат известени за дополнителни информации.

Најчитани вести