недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Дел од Центар утре без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x2721-16

Последни вести

Поради изведување на водоводен приклучок од Ф 80 мм, утре без водоснабдувањеод  09:30 часот до санирање на дефектот, ќе останат корисниците од улицата Дебарца бр.42  во општина Центар.

Најчитани вести