понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Дел од Центар утре без вода

gorna-banq-ostava-bez-voda-59039

Поврзани вести

Во текот на утрешниот ден поради изведување водоводен приклучок на ул.„Даме Груев“ бр. 14, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од дел од улицата „Св. Кирил и Методиј“ (по старо „Мито Хаџивасилев Јасмин“) на потегот од бул. „Теодосиј Гологанов“ до Полициската станица Беко.

Прекинот ќе биде од 09:30 часот до завршување на интервенцијата.

Најчитани вести