вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 37

Дел од Чаир утре без струја

struja

Последни вести

Без струја, утре од 8:30 до 14:30 часот ќе бидат корисниците од улиците Џон Кенеди, Серава и Кемал Ататурк, во општина  Чаир.

 

Најчитани вести