четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Дел од Чаир, утре без вода

vodovod

Последни вести

ЈП Водовод и Канализација ги известува граѓаните дека на ден 28.02.2014 ( петок ) поради поврзување на стара мрежа со нови приклучоци на ул Јајце бр. 80, во периодот од 09.30 часот па се до завршување на работите без вода ќе останат дел од корисниците од ул. Јајце, општина Чаир.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести