недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Дел од Гази баба без вода

Water-Supply

Последни вести

Поради  изведување на приклучок профил ф-150 милиметри на улица Бајрам Шабани, без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од Гази Баба од 09:00 часот па се до изведување на приклучокот, соопштија од ЈП „Водовод и канализација„.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести